15 березня 2018

Малюнок, вірш, лист до мами

Міжнародний творчий конкурс

Місто: Київ

Дати: 5 вересня 2017 року до 15 березня 2018 року

Дедлайн: 15 березня 2018р.

Організатор: Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», Міжнародна школа «Меридіан», Міністерство освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

 

Конкурс проводиться в рамках VІ Всеукраїнського творчого конкурсу «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері

Метою Конкурсу є привернення уваги учнівської молоді до важливих тем: моя земля – Україна-мати; цінності української родини – традиції і сучасність.

Тематика конкурсних робіт: «Родина та родинні цінності», «Повага до батьків», «Мама і Україна».

Участь у Конкурсі добровільна та проводиться в таких вікових категоріях:

  • 1-4 класи,
  • 5-8 класи,
  • 9-11 класи.

Конкурс проводиться у трьох номінаціях:

  • малюнок,
  • вірш,
  • лист.

У номінації «Лист» цього року пропонується для учнів

  • 1-4 класів – лист, казка,
  • 5-8 класів – лист, етюд,
  • 9-11 класів – лист, есе.

Оцінювання робіт, що надійдуть до участі у Конкурсі, здійснюватиме професійне журі.

 

Переможців у кожній номінації буде нагороджено подарунками. Церемонія нагородження переможців відбудеться у м. Києві. Про дату і місце її проведення буде повідомлено окремо.

 

Умови оформлення конкурсних робіт:

1.Кожен учасник може подавати лише одну конкурсну роботу в кожній номінації.

2. Конкурсні роботи виконуються українською мовою.

3. Текст віршів і листів необхідно оформлювати за вимогами: формат сторінки – А4, шрифт – Times New Roman, розмір шрифту – 14, міжрядковий інтервал – 1,5 см, поля: ліве – 3 см, праве – 1,5 см, верхнє й нижнє – по 2,5 см. Просимо учасників конкурсу звернуту особливу увагу на те, аби в текстах робіт не було граматичних і синтаксичних помилок. Обсяг конкурсної роботи до 3 сторінок.

4. Конкурсні листи та вірші слід надсилати тільки в електронному форматі на адресу listdomami@gmail.com із зазначенням назви файлу: прізвища учасника_номінація (Наприклад Іваненко_лист) та вказати в темі повідомлення ПІБ і номінацію.

5. Для участі в Конкурсі потрібно заповнити заявку за формою, що додається.

6. Надсилати конкурсні роботи та заявку одним файлом за зразком, що додається.

7. Конкурсні малюнки слід подавати у форматі А3 та надсилати лише звичайною поштою на адресу м. Київ, відділення Нової пошти № 93 або відділення Укрпошти. Конкурсні роботи не повертаються.

Щиро бажаємо успіхів і натхнення всім учасникам конкурсу!

За додатковою інформацією просимо звертатися за телефонами: (044) 500−71−03, моб.: 095−382−55−38 (Софія Василівна Бакишли – співробітник громадської організації «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво»).      

Інформація з сайту: http://www.syaivo.org/index.php/uk/2016-02-06-08-01-58/2016-02-06-08-18-24/item/70-maliunokvirshlystdomamy

© 2017 Е-платформа Нова українська школа